Вручення премії Верховної ради України Друм Тетяні Петрівні - директору ВПУ-41
Премію Верховної Ради України отримала ДРУМ Тетяна Петрівна - директор Вищого професійного училища №41 м. Тульчина. Загальний педагогічний стаж роботи - 38 років, у даному колективі училища - 21 рік, із 1983 р. по 1994 р. - заступник директора з навчально-виховної роботи, а з 2004 р - директор ВПУ №41 м. Тульчина. На посаді директора Тетяна Петрівна зарекомендувала себе енергійним, принциповим керівником, вона активно використовує в своїй роботі сучасні методи й прийоми управління. Викладач вищої категорії, викладач-методист.
Тетяна Друм нагороджена:
- почесним званням «Заслуженний працівник освіти України»;
- нагрудним знаком «Відмінник освіти України» ;
- грамотою Міністерства освіти і науки України;
- грамотою Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
Профтехосвітянська спільнота Вінниччини вітає Тетяну Петрівну з врученням Премії Верховної Ради України, зичить їй здоров’я та нових творчих звершень у справі підготовки висококваліфікованих робітничих кадрів.