"Велике будівництво" - це знак якості держави

Дата: 23.09.2020 13:36

Це програма Президента України Володимира Зеленського. Прикладом цього в області є дитячий садок у Шпикові в Тульчинському районі.

Саме тут банер «Велике будівництво» має нагадувати, що за рік реально змінити ситуацію із довгобудами.

Вісім(!) років тривала реконструкція будівлі поліклініки під дитячий садок. З року в рік будівництво «переносили»: грошей не виділяли, кінцевих строків завершення не вказували.

Лише у 2020 році за сприянням Вінницької обласної державної адміністрації садок включили до Національної програми «Велике будівництво».

Проект відкоригували відповідно до сучасних норм, і тоді він отримав максимальну суму фінансування з державного бюджету:

7 мільйонів 100 тисяч гривень були виділені з Державного фонду регіонального розвитку, а це найбільша сума, яка була направлена на фінансування дитячих садків - об’єктів «Великого будівництва» у 2020 році.

Завдяки контролю облдержадміністрації та ДП «Архітектурно-будівельний інжиніринг» будівельні роботи до кінця вересня завершились на 100%.

Тепер справа за Шпиківською громадою.

Вам треба виконати свої зобов’язання і виділити свою частину співфінансування – 1 млн 155 тисяч грн., з яких ви надали лише половину.

Залишилось купити меблі, обладнання, інвентар…

Підрядник – підприємство «Будівельник» - зі свого боку зробив нову будівлю дитсадка сучасною і якісною. І що важливо - реконструкція проведена із застосуванням сучасних енергоощадних технологій.

Тут зможуть працювати 4 групи на 70 дошкільнят та будуть створені 12 робочих місць для нянь і вихователів.

Сьогодні всі бачать результат, в якій навіть не всі вірять.

Давайте й надалі разом тримати високу марку «Великого будівництва».

Ваші діти цього теж чекають.

Це все для них. І сьогоднішні подарунки теж - мольберти для діток.

До речі, своїми роботами прикрасила садок «Веселка» 15-річна жителька Шпикова Поліна Гайдей.