Шпиківський дитсадок: завершення робіт з реконструкції
Дата: 23.09.2020 16:20
Кількість переглядів: 277
Сьогодні , 23 вересня голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов побував з робочим візитом в смт. Шпиків, де разом зі своїм першим заступником Наталею Заболотною, заступником Олександром Піщиком, головою Тульчинської райдержадміністрації Олегом Боровським та Шпиківським селищним головою Миколою Криськом проінспектував завершення будівельних робіт по реконструкції під дитячий садочок будівлі колишньої поліклініки.
Голова облдержадміністрації вручив подяку керівнику ПВКП «Будівельник» (м. Тульчин) Володимиру Ковіньку за якісне виконання підрядних робіт, адже завдяки професіоналізму спеціалістів цього підприємства будівельні роботи з реконструкції виконано якісно, з використанням сучасних енергозберігаючих технологій.