Звіт про виконання делегованих повноважень
24 вересня 2020 року в залі зсідань будинку рад та райдержадміністрації відбулось засідання 38 чергової сесії Тульчинської районної ради 7 скликання.
Зі звітом про виконання районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою, перед депутатами виступив голова районної державної адміністрації Олег Боровський.
В доповіді голови було висвітлено роботу районної державної адміністрації та її структурних підрозділів в частині повноважень, що делегуються районною радою у сферах соціально – економічного розвитку району, бюджету, соціального захисту населення, освіти, культури тощо відповідно до ст. 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
З даного питання депутатами прийнято відповідне рішення.
Після розгляду усіх питань порядку денного заступник голови районної ради Надія Григорьєва подякувала за співпрацю голові районної державної адміністрації, вручивши Почесну грамоту.
Почесні грамоти заступника голови районної ради, на останньому у цьому скликанні черговому засіданні сесії, отримали також ряд голів постійних комісій та депутатських фракцій районної ради.
Фото Ірини Рябової