Вітання з нагоди Всесвітнього дня туризму
Дата: 28.09.2020 17:14
Кількість переглядів: 215
Голова районної державної адміністрації Олег Боровський та заступник голови районної ради Надія Григорьєва з нагоди Всесвітнього дня туризму, що відзначався в Україні 27 вересня, нагородили Вігуржинського Владислава Олександровича за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та вагомий внесок в розвиток туризму Тульчинщини.