13-й Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА
26 вересня, з нагоди Дня міста, відбувся 13-й традиційний Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА.
На турнір до Тульчина завітали бійці клубів: СК «Боєць» ( м.Хмільник), «Андеграунд» (м. Житомир), СК «Козак» (м. Погребище), СК “Чемпіон” (м.Вінниця), СК ” Сапсан” (м.Чечельник), СК «Будокан» (м.Жмеринка), «SFSMMA» (м.Вінниця).
На урочистому відкриті турніру до спортсменів з вітальним словом звернулись міський голова Валерій Весняний та духовний наставник СК «ГЕПАРД» о.Роман (Рудаков).
Загалом глядачі побачили 13 запеклих поєдинків, два з яких були за правилами бойового самбо.
В октагон вийшли спортсмени віком від 10 років. Кожен бій був досить насичений, адже для участі у турнірі були запрошені спортсмени, які є чемпіонами та призерами обласних, всеукраїнських, міжнародних змагань з ММА, бойового самбо, зендокай карате, рукопашного бою.
Даний турнір відбувся за підтримки Тульчинської районної державної адміністрації, Тульчинської міської ради, небайдужих, а також підприємств, організацій, які завжди дбають про розвиток дитячо-юнацького спорту, підтримують та піклуються про молоде покоління, що підростає, майбутню сильну націю.