Нарада директорів закладів загальної середньої освіти району
29 вересня в залі засідань будинку рад та райдержадміністрації відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти району за участі начальника відділу освіти райдержадміністрації Сергія Чепернатого та начальника Тульчинського районного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Юлії Щаблевської.
Мета наради - проаналізувати перший місяць роботи закладів освіти у новому навчальному році із дотриманням усіх умов адаптивного карантину на основі нормативно-правових документів вищих органів влади.
Після загального аналізу ситуації з даної проблематики виступаючі детально зупинилися на конкретних порушеннях, зауваженнях та рекомендаціях, що були виявлені у ході перевірок а також надали відповіді на ряд актуальних питань з боку директорів навчальних закладів.
Повторно було пропрацьовано покроковий алгоритм дій ззгідно усіх основних вимог повноцінної роботи закладів освіти.