Щотижнева онлайн - нарада
30 вересня 2020 року в онлайн - режимі відбулась нарада з головами районних державних адміністрацій.
Відкрив та провів нараду заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Здітовецький.
В районній студії учасниками наради були заступник голови райдержадміністрації Юрій Деркач та керівник апарату Тетяна Найда.
Щодо епідемічної ситуації з гострої респіраторної хвороби COVID -19 на адміністративних територіях Вінницької області доповіла в. о. головного санітарного лікаря, директор Державної установи «Вінницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Валентина Зайцева, яка, зокрема, звернула увагу авдиторії на необхідності дотримання протиепідемічних заходів у храмах усіх конфесій області та суттєве збільшення захворюваності на коронавірусну хворобу священнослужителів на Вінниччині;
Про роботу закладів охорони здоров’я в умовах COVID -19 надала змістовну інформацію Тетяна Бондаренко – заступник директора Департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації, зокрема, назвавши кількість осіб, що захворіли в районах.
Станом на 30 вересня в Тульчинському районі кількість підтверджених випадків хвороби COVID -19 досягла 82.
Підвів підсумки наради, давши ряд доручень головам райдержадміністрації, заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький.