Відзначення в районі Дня людей похилого віку та Дня ветерана
Сьогодні, 1 жовтня, в рамках відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, головою районної державної адміністрації Олегом Боровським та начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Миколою Богачем відвідано мешканців району, котрим виповнилося 100 років
Так, посадоці завітали до Кіріченко Віри Іванівни - учасника бойових дій в Другій світовій війні, вдови померлого інваліда війни, жительки м.Тульчин та до Кухтенко Стефаниди Григорівни - учасника війни, вдови загиблого на фронті, жительки с. Богданівка.
Довгожителям вручено матеріальні допомоги та продуктові набори.
Також Олег Боровський та Микола Богач взяли участь у відкритті виставки робіт людей похилого віку, що відкрилась при територіальному центрі соціального обслуговування громадян.