Робоча нарада з питань осіннього призову
1 жовтня в конференц-залі будинку рад під головуванням заступника голови райдержадміністрації Юрія Деркача відбулась нарада з питань військового обліку, осіннього призову строковиків та інших організаційних питань.
Нарада проходила за участі заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, головного спеціаліста сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Оксани Шпатарюк, заступника військового комісара Володимира Дребета та голів територіальних громад району.
Присутніми було розглянуто питання виконання директивних документів Генерального штабу та завдань поставок військовозобов’язаних до обласної призовної дільниці, озвучено проблемні питання та запропоновано шляхи їх вирішення.
За результатами наради дано доручення керівникам поліції, райвійськкомату, органам місцевого самоврядування, щодо формування робочих груп з метою відстеження місцезнаходження призовників та доправки до райвійськкомату.