Онлайн – семінар на тему: «Нормативно-правове забезпечення впровадження інклюзивного дизайну в міський простір. Історія ДБН в Україні – шлях від обмежених можливостей до ідеології інклюзивності в країні»
Сьогодні, 1 жовня, голова районної державної адміністрації Олег Боровський взяв участь в онлайн-семінарі на тему: «Нормативно-правове забезпечення впровадження інклюзивного дизайну в міський простір. Історія ДБН в Україні – шлях від обмежених можливостей до ідеології інклюзивності в країні».
Учасником семінару також була головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Лариса Гасяк.
Організатори заходу - Спілка громадських організацій людей з інвалідністю міста Києва та Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.
Експертами виступили Олександр Ворона - Президент Спілки громадських організацій людей з інвалідністю Києва а також Маргарита Литвин – проектний координатор від Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.
Під час семінару йшлося не лише про архітектурні перешкоди, а й про створення доступності шляхом впровадження інноваційних ІТ- рішень. Представлено досвід інших країн щодо інклюзивного облаштування міського простору та наголошено, що універсальний дизайн – це дизайн усіх речей, в центрі уваги якого знаходиться людина і який враховує потреби кожного мешканця.