Вітання освітян Тульчинського фахового коледжу культури
Дата: 02.10.2020 10:25
Кількість переглядів: 195
Вчора, 1 жовтня, голова районної державної адміністрації Олег Боровський та Тульчинський міський голова Валерій Весняний привітали педагогічний колектив Тульчинського фахового коледжу культури з прийдешнім професійним святом – Днем працівників освіти, вручивши почесні грамоти районної державної адміністрації, районної та міської рад.