Даруй себе дітям! Будь терплячим у чеканні дива і будь готовим до зустрічі з ним в дитині. (Ш.Амонашвілі)
Дата: 02.10.2020 16:50
Кількість переглядів: 240
Сьогодні, 2 жовтня, напередодні Дня працівників освіти, котрий традиційно відзначається в першу неділю жовтня, в залі засідань будинку рад та райдержадміністрації педагогічних працівників району тепло привітали голова районної державної адміністрації Олег Боровський, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Чепернатий та голова профспілки педагогічних працівників району Анастасія Стовбчата.
Представникам великої освітянської родини Тульчинщини було вручено грамоти і подяки Департаменту освіти та науки обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації та районної ради, відділу освіти.