Бригада АДС Тульчинського відділення «Вінницягаз» - переможці конкурсу професійної майстерності!

Дата: 03.10.2020 16:46

2 жовтня, у місті Хмільник відбувся щорічний конкурс професійної майстерності аварійно-диспетчерських служб АТ «Вінницягаз».

На спеціальному навчально-тренувальному полігоні змагались п’ять кращих аварійних бригад регіону – з Вінниці, Гайсина, Жмеринки, Козятина та Тульчина.

До складу кожної команди входили по чотири фахівці: майстер, два слюсарі та водій. Кожен мав оперативно виконати покладену на нього функцію, чітко дотримуючись інструкцій, правил та положень. Поставлена мета досягається виключно злагодженими діями усієї команди.

Перед газовиками були поставлені непрості теоретичні та практичні завдання.

В першу чергу конкурсна комісія ретельно перевірила оснащення автомобілів АДС матеріально-технічними засобами.

За переліком це спеціальне обладнання, прилади, інструменти, інвентар, спецодяг, засоби захисту та матеріали по 40 позиціях.

Практична частина передбачала пошук та усунення витоків газу на надземному та підземному сталевому газопроводах, а також поліетиленовому підземному газопроводі.

Крім того, хлопцям необхідно було погасити пожежу у газовому колодязі та ліквідувати витоки газу, використовуючи при цьому засоби індивідуального захисту.

Наші аварійники гарно впорались із завданнями, продемонстрували професійні вміння та навички, оперативність та злагодженість, належне матеріально-технічне забезпечення.

Виконали також письмову теоретичну частину конкурсу на перевірку знань профільних нормативних актів, визначень та правил.

За результатами конкурсу перше місце здобула бригада АДС Тульчинського відділення «Вінницягаз» у складі майстра Василя Дем’янчука, слюсарів Руслана Тартачного та Ігоря Масловського, а також водія Олексія Медика.

Друге місце вибороли Вінницькі аварійники, третє - Жмеринська бригада.

Вітаємо Тульчинську дільницю з перемогою, а усі інші команди - з участю у конкурсі та чудовою нагодою показати власні сили та повчитись у колег.

Бажаємо усім подальших успіхів, безпечного та безаварійного газопосачання!

Фото: АТ "Вінницягаз".