Щотижнева онлайн-нарада
07 жовтня 2020 року відбулась онлайн-нарада облдержадміністрації, за участі заступників голови облдержадміністрації Сергія Здітовецького, Олександра Піщика, директорів департаментів, управлінь області, державних установ, голів райдержадміністрацій. Відкрив та вів нараду заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький.
В районній студії учасником наради був голова райдержадміністрації Олег Боровський.
Щодо погіршення епідемічної ситуації з гострої респіраторної хвороби COVID -19 на адміністративних територіях Вінницької області доповіла в. о. головного санітарного лікаря, директор Державної установи «Вінницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Валентина Зайцева.
Представник Департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації надала змістовну інформацію про роботу закладів охорони здоров’я в умовах COVID -19, зокрема, назвавши кількість осіб, що захворіли в районах.
Про результат моніторингу епідемічних заходів в області інформував Сидорук Григорій Павлович - начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.
Заступник голови облдержадміністрації Олександр Піщик наголосив на забезпеченості ліжками та киснем в районних лікарнях для боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID -19.
На завершення онлайн-наради Сергій Здітовецький підвів підсумки, відповів на запитання голів райдержадміністрацій.