Шановні юристи Тульчинщини!
Вітаю вас із професійним святом – Днем юриста!
У наш час юридичний фундамент необхідний у будь якій сфері життя. Саме від вас, шановні правники, залежить чітке і бездоганне виконання законів, захист інтересів держави, бізнесу, прав і свобод людини, підвищення правової культури громадян, закріплення в суспільній свідомості почуття поваги до закону.
Забезпечення правових гарантій в дійсності вимагає чимало зусиль і ерудиції, гарної професійної кваліфікації та досвіду юридичної практики, а робота з людьми - розуміння, толерантності і водночас принциповості та неупередженості.
Бажаю вам професійних успіхів та нових досягнень, зважених рішень і витримки у складних ситуаціях. Нехай професійні зусилля завжди винагороджуються повагою і довірою людей.
З повaгою
Голова районної державної адміністрації Олег Боровський