Професійне свято – День юриста
Сьогодні, 08 жовтня, в день професійного свята – Дня юриста, голова райдержадміністрації Олег Боровський та заступник голови районної ради Надія Григорьєва привітали працівників юриспруденції.
Грамотами райдержадміністрації та районної ради за сумлінне виконання службових обов’язків з правового забезпечення населення, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди професійного свята – Дня юриста, нагороджено (з наданням нецільової матеріальної допомоги):
Шершньову Оксану Дмитрівну – головного державного виконавця Тульчинського районного відділу державної служби Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Хмельницький);
Кулікову Юлію Іванівну – помічника судді Тульчинського районного суду;
Мрочко Тетяну Олександрівну – секретаря судового засідання Тульчинського районного суду;
Немирівську Юлію Анатоліївну – секретар судового засідання Тульчинського районного суду;
Тимчкика Сергія Васильовича – юрисконсульта ІІ категорії СО «Тульчинські електричні мережі».