Впровадження інклюзивного дизайну є одним із першочергових у процесі проєктування та вдосконалення об’єктів
8 жовтня, голова районної державної адміністрацій Олег Боровський взяв участь в онлайн семінарі щодо впровадження інклюзивного дизайну рекреаційних зон.
Організаторами заходу виступили Спілка громадських організацій людей з інвалідністю Києва та Представництво Фонду ім.Фрідріха Еберта в Україні.
Учасником семінару також була головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Лариса Гасяк.
Під час онлайн семінару детально розглянуто особливості архітектурних перешкод, можливості створення доступного простору шляхом впровадження інноваційних ІТ-рішень, продуктів тощо. А також наведено приклади бар’єрів у населених пунктах та продемонстрували можливі інклюзивні рішення з урахуванням особливостей сенсорики людини – зорового, слухового, тактильного сприйняття світу тощо.
Крім цього, акцентували увагу на те, що інклюзивність сьогодні є обов’язковим аспектом, яке створює місто, комфортне для всіх його мешканців, поважаючи людську індивідуальність та різноманітність.