Впровадження інклюзивного дизайну є одним із першочергових у процесі проєктування та вдосконалення об’єктів

Дата: 09.10.2020 11:18

8 жовтня, голова районної державної  адміністрацій Олег Боровський взяв участь в онлайн семінарі щодо впровадження інклюзивного дизайну рекреаційних зон.

Організаторами заходу виступили Спілка громадських організацій людей з інвалідністю Києва та Представництво Фонду ім.Фрідріха Еберта в Україні.

Учасником семінару також була головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації  Лариса Гасяк.

Під час онлайн семінару детально розглянуто особливості архітектурних перешкод, можливості створення доступного простору шляхом впровадження інноваційних ІТ-рішень, продуктів тощо. А також наведено приклади бар’єрів у населених пунктах та продемонстрували можливі інклюзивні рішення з урахуванням особливостей сенсорики людини – зорового, слухового, тактильного сприйняття світу тощо.

Крім цього, акцентували увагу на те, що інклюзивність сьогодні є обов’язковим аспектом, яке створює місто, комфортне для всіх його мешканців, поважаючи людську індивідуальність та різноманітність.