Шановні працівники державної санітарно-епідеміологічної служби Тульчинщини!
Прийміть найщиріші привітання з нагоди вашого професійного свята.
Державна санітарно-епідеміологічна служба відіграє в щоденному житті суспільства надзвичайно важливу роль. Її працівники завжди на передовій боротьби з епідеміями, різноманітними екологічними й техногенними загрозами. Державним санітарним наглядом охоплені всі сфери життєдіяльності людини: якість і безпека продуктів харчування, водозабезпечення, стан навколишнього середовища. Тільки надійно забезпечивши санітарно-епідемічне благополуччя населення можна відвернути спалахи небезпечних захворювань, згубний вплив на здоров'я людей техногенних катастроф. Усе це визначає особливу роль державної санітарно-епідеміологічної служби.
Завдячуючи вашій фаховій пильності, відповідальності, населення району почуває себе захищеним від трагічних несподіванок, пов'язаних з інфекційними захворюваннями. Санітарно-епідеміологічна служба лікує не одну конкретну людину, а ціле суспільство, її головне завдання - попередити та нагадати про проблему, щоб не допустити катастрофи. Бажаю всім працівникам державної санітарно-епідеміологічної служби району міцного здоров'я, щастя, благополуччя, нових трудових звершень в ім'я розвитку України та злагоди в нашому суспільстві.
З повагою
Голова районної
державної адміністрації Олег Боровський