«Кубок Заходу з ММА -2020»

Дата: 12.10.2020 10:47

10 жовтня 2020 року, 13 спортсменів клубу бойових мистецтв «Гепард» в складі збірної команди Вінницької області взяли участь у Всеукраїнському турнірі з ММА «Кубок Заходу», що відбувся м.Львів.

Учасники віком від 10 років та старше представляли  Харківську, Житомирську, Волинську, Львівську, Івано-Франківську, Закарпатську, Київську та Вінницьку область.

В результаті напружених поєдинків наші спортсмени  показали достойні результати.

Золото отримали - Очеретний Ростислав (вікова група 14-15 років - 48кг), Бойчук Володимир (вікова група 14-15 років до 42кг), Шелемба Яна (вікова група 14-15 років - 52 кг), Бойчук Мирослава (вікова група 12-13 років до46 кг)

Бронзові нагороди здобули - Михаський Олександр (вікова група 14-15р до 57кг) та Більмак Дмитро (вікова група 10-11р, до 52кг ).

В жорсткій та досить сильній конкуренції збірна Вінницької області посіла друге командне місце. Перше здобула Волинська, третє Закарпатська область.

Спорсменів клубу бойових мистецтв «Гепард» до змагань готували: Соляр Володимир, Лукіянчук Віктор та Коваль Віктор.