«Кубок Заходу з ММА -2020»
10 жовтня 2020 року, 13 спортсменів клубу бойових мистецтв «Гепард» в складі збірної команди Вінницької області взяли участь у Всеукраїнському турнірі з ММА «Кубок Заходу», що відбувся м.Львів.
Учасники віком від 10 років та старше представляли Харківську, Житомирську, Волинську, Львівську, Івано-Франківську, Закарпатську, Київську та Вінницьку область.
В результаті напружених поєдинків наші спортсмени показали достойні результати.
Золото отримали - Очеретний Ростислав (вікова група 14-15 років - 48кг), Бойчук Володимир (вікова група 14-15 років до 42кг), Шелемба Яна (вікова група 14-15 років -
Бронзові нагороди здобули - Михаський Олександр (вікова група 14-15р до 57кг) та Більмак Дмитро (вікова група 10-11р, до 52кг ).
В жорсткій та досить сильній конкуренції збірна Вінницької області посіла друге командне місце. Перше здобула Волинська, третє Закарпатська область.
Спорсменів клубу бойових мистецтв «Гепард» до змагань готували: Соляр Володимир, Лукіянчук Віктор та Коваль Віктор.