«Велике будівництво» на Тульчинщині: Реконструкції приміщень відділення невідкладної медичної допомоги в КНП «Тульчинська ЦРЛ» увійшли в активну стадію
12 жовтня голова райдержадміністрації Олег Боровський ознайомився зі станом реалізації проекту з реконструкції приміщень відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (приймального відділення) І поверху хірургічного корпусу КНП «Тульчинська центральна районна лікарня».
Проєктом передбачена реконструкція існуючого приймального відділення на першому поверсі будівлі медичного закладу та включає в себе: добудову тамбуру для під’їзду спеціалізованого санітарного транспорту, перепланування приміщень приймального відділення згідно вимог нормативних документів, медичного завдання та враховуючи сучасні медичні технології з використанням сучасного медичного обладнання. Також проект передбачає утеплення зовнішніх стін будівлі та благоустрій території в межах реконструкції.
Проведення реконструкції дозволить якісно підвищити рівень надання медичної допомоги за рахунок поліпшення умов для пацієнтів і медичного персоналу, підвищити оперативність сортування пацієнтів, надасть нові можливості, наближені до європейських стандартів, що застосовуються в усьому світі.