Вітання з нагоди Дня захисника України

Дата: 13.10.2020 14:21

Сьогодні, напередодні Дня захисника України, що відзначається в державі  14 жовтня, голова районної державної адміністрації Олег Боровський та заступник голови районної ради Надія Григорьєва привітали учасників АТО/ООС, військовослужбовців військової частини А1424, працівників поліції та районного військового комісаріату, вручивши їм почесні грамоти та грошові винагороди.

Олег Боровський подякував захисникам за особисту мужність і самовідданість, виявлені під час бойових дій, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, активну громадянську позицію.

Грамоти обласної державної адміністрації, обласної Ради вручено учасникам бойових дій Безвугляку Сергію Вікторовичу та Процьку Володимиру Олексійовичу.

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від  10 жовтня 2020 року № 313 почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджені:

Адісевич Сергій Дмитрович, житель м. Тульчин, учасник антитерористичної операції на сході України, старшина;

Амосьонок Олександр  Володимирович, житель м. Тульчин, учасник антитерористичної операції на сході України, лейтенант;

Гончар Дмитро Борисович, старший сержант військової частини А1424;

Гончар Світлана Миколаївна, старший солдат Тульчинського  районного військового комісаріату;

Дребет Володимир Володимирович, заступник  військового комісара, начальник відділу призову і комплектування Тульчинського  районного військового комісаріату, майор;

Козинський Сергій Павлович, житель м. Тульчин, учасник антитерористичної операції на сході України, солдат;

Костура Віталій Вікторович, старший сержант військової частини А1424;

Солоненко  Віталій  Петрович, прапорщик  військової частини А1424;

Тимченко Микола Борисович, майор поліції Тульчинського відділення поліції Немирівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області.

Тищенко Вячеслав Васильович старший лейтенант Тульчинського відділення поліції Немирівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області.