Триває реконструкція приміщень відділення невідкладної медичної допомоги
Дата: 22.10.2020 11:57
Кількість переглядів: 230
21 жовтня голова райдержадміністрації Олег Боровський оглянув хід виконання робіт з реконструкції приміщень відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (приймального відділення) І поверху хірургічного корпусу КНП «Тульчинська центральна районна лікарня».
Очільник району наголосив виконавцям робіт, що цей об’єкт має бути виконаний на високому рівні та відповідати всім сучасним вимогам до подібних відділень.
Попри проведення ремонтних і будівельних робіт, приймальне відділення не припиняє своєї роботи із надання медичної допомоги та приймає пацієнтів.