Проведено вуличну інформаційну кампанію «Торгівля людьми – злочин сучасності»!!
В рамках відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми – 18 жовтня, який започатковано у 2007 році Європейським парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища. 22 жовтня 2020 року, головний спеціаліст з питань сім'ї та молоді управління соціального захисту населення Мирончук В.О. спільно з директором Тульчинського РЦ СССДМ Капелюшна О.П. було проведено вуличну інформаційну кампанію «Торгівля людьми – злочин сучасності» з дотриманням вимог адаптивного карантину.
Акція спрямована на підвищення рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить.