Рейд “Неблагополучні сім'ї”
З метою захисту прав та законних інтересів дітей, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності службою у справах дітей Тульчинської райдержадміністрації спільно з працівниками Тульчинського районного центру соціальних служб був проведений рейд “Неблагополучні сім'ї” на території с. Клебань, с. Богданівка та с. Михайлівка Тульчинського району Вінницької області.
Членами комісії обстежено матеріально-побутові умови проживання неблагополучних сімей. За наслідками рейду складені відповідні акти обстежень умов проживання, з батьками проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди, надано рекомендації щодо покращення стану виконання батьківських обов’язків відносно дітей та попереджено про притягнення до адміністративної відповідальності в разі неналежного виконання батьківських обов’язків.
Служба у справах дітей продовжує проводити заходи по запобіганню дитячої бездоглядності та безпритульності на території Тульчинського району та закликає батьків до відповідального виконання свої батьківських обов'язків.