Квіти до пам’ятних місць з нагоди Дня визволення України
Дата: 28.10.2020 12:49
Кількість переглядів: 215
Сьогодні в День визволення України від фашистських загарбників голова райдержадміністрації Олег Боровський, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, заступник голови райдержадміністрації Юрій Деркач,керівники структурних підрозділів райдержадміністрації вшанували пам’ять полеглих на фронтах Другої світової війни, поклавши квіти до пам’ятних місць: Меморіалу Слави та Братської могили у м. Тульчин.