ДП «Тульчинське лісомисливське господарство» –  лідер трудового суперництва між держпідприємствами лісового господарства: розширене засідання колегіїДержавного агентства лісових ресурсів України

Дата: 30.10.2020 12:33

29 жовтня,  в он-лайн режимі відбулося розширене засідання колегії Державного агентства лісових ресурсів України (ДАЛРУ).

В засіданні колегії брав участь начальник Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства (ВОУЛМГ) Бондар Анатолій Омелянович, який, зокрема, подякував трудовим колективам за сумлінну працю а також привітав лідерів трудового суперництва між держпідприємствами лісового господарства області за дев’ять місяців 2020 року, серед яких:

1 місце – ДП «Тульчинське ЛМГ» (директор Дан М.М., головний лісничий Кілимник Г.П.);

2 місце – ДП «Вінницький лісгосп» (Попельнюк В.В., Ільченко Є.В.);

3 місце – ДП «Гайсинський лісгосп» (Лащенко М.М., Руденко С.І.).