Позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС
3 листопада 2020 р. в конференц-залі будинку рад під головуванням голови Тульчинської райдержадміністрації, голови комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Олега Боровського було проведено позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС на якому були розглянуті такі питання:
І. Про перепрофілювання хірургічного корпусу КНП «Тульчинська районна лікарня» в лікарню для лікування людей з підозрою та хворих на гостру респіраторну хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
ІІ. Про проведення комплексних моніторингових обстежень закладів торгівлі у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2
За результатами голосування та з урахуванням обговорень було ухвалено протокольне рішення та доведено до виконавців.