Он-лайн навчання з питань запобігання та виявлення корупції
Дата: 03.11.2020 15:18
Кількість переглядів: 213
Сьогодні, 03.11.2020 року згідно з планом-графіком підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування відбувся ІV сесія он-лайн навчання з питань запобігання та виявлення корупції для уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, установ та організацій Вінницької області.
В навчанні взяли участь голови райдержадміністрації Олег Боровський, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Найда, головний спеціаліст з питань персоналу аппарату райдержадміністрації Ірина Дегтяр.