Автомобіль «Renault Duster» - у Тульчинському районі!
Дата: 05.11.2020 16:58
Кількість переглядів: 194
Сьогодні, 5 жовтня, нові автомобілі «Renault Duster» надійшов для обслуговування пацієнтів Холодівської АЗПСМ. Ключі від новенької авто в селі Холодівка лікарю загальної практики сімейної медицини Сергію Турченюку вручили голова районної державної адміністрації Олег Боровський, заступник голови Юрій Деркач, головний лікар Тульчинського районного Центру ПМСД Віталій Нечипорук.
Довідково: Холодівська амбулаторія обслуговує села Холодівку, Крищинці, Маньківку, Михайлівку.
Населення на дільниці по категоріях:
дітей від народження до одного року – 17;
дітей до 14 років – 231;
підлітків – 49;
дорослих – 1454.