Виїзна нарада голови райдержадміністрації щодо реконструкції кисневої рампи та забезпечення подачі кисню до ліжкомісць хірургічного корпусу ЦРЛ
За результатами наради від 26 жовтня з головами райдержадміністрацій та представниками керівництва міст обласного значення під головуванням заступника голови облдержадміністрації Сергія Здітовецького щодо забезпечення медичним киснем ліжок, визначених для лікування пацієнтів, хворих на COVID-19 було дано доручення щодо збільшенням майже в усіх районах додаткового ліжкового фонду для лікування хворих на коронавірус.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2020 року № 923 «Про виділення коштів для забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19» медичним закладам Вінниччини виділено 13 млн. грн. для забезпечення ліжкомісць киснем. Тульчинському району розподілено 368 тис.грн.
На виконання п.1 Протоколу №47 від 3 листопада районної комісії з питань ТЕБ та НС «Про перепрофілювання хірургічного корпусу КНП «Тульчинська районна лікарня» в лікарню для лікування людей із підозрою та хворих на гостру респіраторну хворобу COVID -19, спричиненою короновірусом SARS-CoV
Роботи із підведення кисню мають бути виконані до кінця листопада поточного року.