Грибники, будьте обережні !

Дата: 06.11.2020 10:38

На інформацією ДП «Тульчинське лісомисливське господарство» з 07 листопада 2020 року в мисливських лісових угіддях ДП «Тульчинське лісомисливське господарство» (Брацлавське, Кирнасівське, Журавлівське, Орлівське, Томашпільське та Шпиківське лісництва) розпочинається колективне та облавне полювання на парнокопитних тварин. Днями полювання є субота та неділя.

За для власної безпеки просимо поціновувачів грибного полювання та простих відпочивальників обмежити в ці дні відвідування лісових масивів.

За роз’ясненнями можна звертатися в ДП «Тульчинське ЛМГ», яке знаходиться в Вінницькій області м. Тульчин вул. Відродження 36.

Мобільний телефон 067-430-84-21, мисливствознавець Німий Олександр Олександрович.