Чергове засідання Комісії з захисту прав дитини
06.11.2020 року відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 9 питань, що стосуються захисту прав дітей.
Розглядались питання: про призначення опікуна над дитиною-сиротою, щодо доцільності влаштування та строків перебування дітей до закладу інституційного догляду, про доцільність завершення соціального супроводу сім’ї, яка потрапила в складні життєві обставини; про підтвердження місця проживання дитини; про звільнення від здійснення повноважень опікуна, піклувальника та доцільність подальшого влаштування дітей; про доцільність відібрання дитини у батьків, без позбавлення їх батьківських прав та інші питання, що стосуються захисту прав дітей.
Всі питання розглянуто та передано на виконання за компетенцією