Шановні виноградарі та винороби тульчинщини!
У неділю, 8 листопада, в Україні вперше офіційно відзначається День виноградаря і винороба. Це свято було встановлено на другу неділю листопада Указом Президента від 22 вересня 2020 року.
Виноробство – це не просто справа, це стиль життя, ризики, розчарування, радість, гордість, переживання, але перш за все – це формування виноробної історії нашої країни! Професіоналізм та відданість улюбленій справі сприяють реалізації значного потенціалу галузі – розвитку та популяризації українського виноробства, насиченню внутрішнього ринку якісною та конкурентоспроможною продукцією, створення продукції з доданою вартістю.
Вітаю виноградарів і виноробів та усіх причетних до цього свята з першим професійним днем! Бажаю міцного здоров’я, мирного неба, професійних досягнень, натхнення та успіхів в улюбленій справі!
З повагою
Голова райдержадміністрації Олег Боровський