Сьогодні, 9 листопада, в нашій державі відзначається День української писемності та мови
Це свято було встановлене указом Президента України в 1997 році і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.
Український народ має давню історію, він витворив оригінальну й неповторну культуру, відому всьому світові. Однак найголовнішою його ознакою, що дає йому право називатися нацією, є мова – його найбільша духовна цінність, його суть і основа буття.
Мова – це одне із багатьох див, створених людьми. Скарбниця народної мудрості, криниця живої води, невичерпне джерело добра, струмок надії. Вона віддзеркалює душу народу, його історію. У нашій мові є чимало захоплюючого й дивовижного. І щасливі ми, що народилися й живемо на такій чудовій, багатій, мальовничій землі – в нашій славній Україні.
Варто пам’ятати, що грамотно володіти державною мовою – це обов’язок справжніх українців, які вболівають за державу, за її цілісність і духовну міць.
Бажаю всім утверджувати рідну мову, дбати, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців.
Тож нехай материнське слово буде для всіх нас духовним джерелом життя і оберегом. Щастя, добра, нових здобутків в ім’я зміцнення нашої Батьківщини – України.
Зі святом!
Голова районної державної адміністрації Олег Боровський