Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва, аматори сцени, які за покликанням серця присвячують себе мистецтву, збагачуючи культуру та зберігаючи традиції нашого району!
Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!
Відзначення Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва – це визнання ролі української культури в процесі пробудження та формування національної свідомості.
Це професійне свято тих людей, які присвятили себе благородній справі – відтворювати, зберігати та примножувати безцінні духовні скарби нашого народу, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.
Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю творчою працею звеличуєте рідну Україну!
Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Ваш творчий внесок у розвиток національної культури заслуговує на слова щирої вдячності!
Сподіваюсь і вірю, що це свято подарує душевну злагоду, натхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів Добра, Любові і Краси! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, успішно реалізуються творчі ініціативи і нові культурні проекти, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним і дарує нові життєві перемоги. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!
З повагою
Голова районної державної адміністрації Олег Боровський