Ремонтні роботи автомобільної дороги загального користування місцевого значення по напрямку Копіївка-Сільниця
У діяльності районної влади питання утримання доріг в належному стані є завжди актуальним і нагальним. Під час робочого візиту, голова районної державної адміністрації Олег Боровський ознайомився з ходом ремонтних робіт дорожнього покриття автомобільної дороги загального користування місцевого значення С-02-21-29 Копіївка-Сільниця, яка була включена до Переліку першочергових ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Вінницькій області на 2020 рік.
Як зазначив очільник району, відповідним дорожним службам слід докласти всіх зусиль та максимально використати сприятливі погодні умови для завершення ремонтних робіт, адже від стану шляхів в населених пунктах району залежить якість транспортного сполучення, безпека людей та забезпечення життєдіяльності громад.