Викрадача «ВАЗу» знайдено
За інформацією ГУ національної поліції у Вінницькій області, вночі, 4 листопада до відділу поліції звернувся 24 – річний житель Тульчинського району з приводу крадіжки автомобіля. За словами потерпілого, транспортний засіб він залишив запаркованим на одній з вулиць міста. У салоні легковика в бардачку знаходився дублікат ключа від автівки.
Протягом кількох годин працівники поліції розшукали викрадений автомобіль з розбитим склом на одній з вулиць м.Тульчин.
За кілька днів поліцейські встановили і особу, причетну до вчинення злочину. Ним виявився 31 – річний житель Хмельницької області. Зловмисник не зміг пригадати події того вечора, адже перебував у стані алкогольного сп’яніння.
Слідчим відділенням поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом). Санкція статті передбачає до п’яти років позбавлення волі.