Вітання з нагоди Дня виноградаря і винороба
Дата: 12.11.2020 16:18
Кількість переглядів: 254
Сьогодні, 12 листопада, голова районної державної адміністрації Олег Боровський вручив грамоти районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Дня виноградаря і винороба, що вперше офіційно відзначається в Україні в другу неділю листопада, згідно Указу Президента від 22 вересня 2020 року.
Очільник району побажав міцного здоров’я, мирного неба, професійних досягнень, натхнення та успіхів в улюбленій справі та вручив почесні грамоти Монятовському Валерію Станіславовичу та Шмоняку Дмитру Петровичу за високий професіоналізм та відданість улюбленій справі в реалізації значного потенціалу галузі – розвитку та популяризації українського виноробства.