Питання забезпечення киснем закладу охорони здоров’я є пріоритетним під час боротьби з COVID-19
Дата: 16.11.2020 16:54
Кількість переглядів: 223
Сьогодні, 16 листопада, голова районної державної адміністрації Олег Боровський, а також начальник відділу ЖКГ, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля Микола Шевчук здійснили робочий візит у КНП «Тульчинська центральна районна лікарня», де ознайомились з початком виконання робіт з реконструції кисневої рампи та системи кисню для хірургічного корпусу медичного закладу.
Очільник району зазначив, що питання забезпечення киснем закладу охорони здоров’я є пріоритетним завданням під час боротьби з COVID-19, адже від цього залежить життя та здоров’я пацієнтів хворих на коронавірус.