У районній лікарні буде сучасне приймальне відділення: триває реконструкція

Дата: 16.11.2020 16:55

У КНП Тульчинська центральна районна лікарня тривають будівельні роботи з реконструкції приймального відділення під відділення екстреної медичної допомоги,  які розпочато у вересні місяці поточного року.

Сьогодні, 16 листопада, голова районної державної адміністрації Олег Боровський оглянув хід  будівельних робіт  по даному об’єкту.

Реконструкція приміщень будівлі лікарні під відділення екстреної медичної допомоги здійснюється в рамках Національного проєкту «Велике будівництво».

За новою концепцією, сучасні приймальні відділення створюють в опорних закладах охорони здоров’я. Вони будуть стандартними по усій Україні. Для цього у Міністерстві охорони здоров’я України розробили брендбук, на який повинні орієнтуватися виконавці будівельних робіт.

Розвиток системи екстреної медичної допомоги дозволить якісно підвищити рівень надання послуг пацієнтам, завдяки обов’язковому комплекту медичного обладнання, надає більше можливостей у порятунку здоров’я та життя людини у невідкладних станах, покращує умови перебування пацієнтів та працівників медичного закладу, зазначив очільник району.