Дорогі юнаки та дівчата! Від усього серця вітаю вас зі святом – Міжнародним днем студентів!
Студентське життя – це незабутній період розвитку особистості. Саме в ці роки формуються громадянська і життєва позиції людини.
Ви – юна інтелектуальна еліта. Навчання – це перший ступінь становлення вас, як професіоналів. Вчіться самостійно приймати рішення. Ви вже зробили важливий крок, обравши майбутню спеціальність і кращий навчальний заклад. Тепер належить отримати знання, щоб потім з успіхом застосовувати їх на практиці. Тому ви – наша світла надія на майбутнє, потужна рушійна сила, яка невдовзі прийде на зміну старшому поколінню і стане важливим чинником зростання українського суспільства.
Безмежна віра у свої сили, справжнє братерство, невичерпна енергія – ось що об’єднує сьогодні студентську молодь. Бути студентом – престижно та відповідально. У цей час закладаються основи майбутнього, збуваються мрії й надії, а попереду ще ціле життя, повне великих задумів та високих досягнень.
Щиро й сердечно вітаю Вас, молодих, енергійних, креативних, сповнених свіжих мрій і надій, з Міжнародним Днем студента – святом, що для кожного з вас є щасливою сходинкою до вершин знань й самоствердження!
Будьте вірними синами і доньками своєї Вітчизни, чесними перед собою і людьми. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу.
Голова районної державної адміністрації Олег Боровський