Створення культурно-спортивного центру с. Крищинці
Дата: 17.11.2020 15:46
Кількість переглядів: 205
Сьогодні з робочим візитом Крищинецький ЗЗСО І –ІІІ ступенів відвідали заступник голови райдержадміністрації Юрій Деркач, начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Чепернатий.
Мета візиту: реалізація проєкту 17 обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад «Створення культурно – спортивного центру с. Крищинці», а саме ремонт спортивного залу школи.
Бюджет даного проєкту становить 227 тис. грн., з яких : фонд конкурсу – 100 тис. грн., учасник конкурсу (Крищинецька сільська рада) – 40 тис. грн., організації – партнери – 87 тис. грн.
Також було оглянуто класи НУШ та обговорено плани на майбутнє, включаючи можливість реалізації проєктно-кошторисної документації «Реконструкція Крищинецького ЗЗСО І – ІІІ ступенів».