Дорожньо-транспортна пригода  біля смт.Кирнасівка

Дата: 26.11.2020 11:33

За інформацією прес-служби ГУ національної поліції у Вінницькій області 25 листопада  сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля «ВАЗ» та Kia Carens.

У результаті автопригоди водій та пасажир однієї з автівок отримали тілесні ушкодження. Поліцейські з’ясовують причини та обставини аварії.

Аварія сталась близько 06.20 години ранку неподалік смт.Кирнасівка.

За кермом «ВАЗу» перебував 37 – річний житель м. Тульчин.

За попередньою інформацію слідства, водій легковика, не впорався з керуванням транспортного засобу, виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення з іномаркою Kia Carens.

Внаслідок автопригоди кермувальник «ВАЗу» та його 23 – річний пасажир госпіталізовані до Тульчинської центральної районної лікарні.

Поліцією призначено низку експертиз, після проведення яких буде встановлена остаточна причина аварії.

Слідчим відділенням поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3-х років з позбавленням права керувати транспортними засобами на такий самий строк.