Про готовність до реагування на погіршення погодних умов та недопущення виникнення надзвичайної ситуації в умовах осінньо-зимового періоду 2020/2021 рр
25 листопада голова райдержадміністрації Олег Боровський провів чергове засідання районної комісії з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об'єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 рр. та його стабільного проходження.
В ході засідання комісії заслухано керівників енергопостачальних підприємств, житлово-комунального господарства та установ соціальної сфери.
Особлива увага була приділена питанню експлуатації та утримання доріг загального користування та комунальних доріг місцевого значення в осінньо-зимовий період 2020-2021 років. Зокрема, мова йшла про наявність та стан відповідної автодорожньої техніки, посипкових матеріалів, резерву паливно-мастильних матеріалів на випадок погіршення погодних умов.
За результатами обговорення та з метою подальшого забезпечення безперебійного електропостачання споживачам району під час проходження опалювального сезону, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій в житловому фонді, на системах енерго-, газо-, тепло-, водопостачання та водовідведення дано відповідні доручення.