Щотижнева онлайн-нарада
26 листопада 2020 року відбулась обласна онлайн-нарада за участю першого заступника голови облдержадміністрації Наталії Заболотної, заступників голови облдержадміністрації Сергія Здітовецького та Олександра Піщика, директорів департаментів, управлінь області, державних установ, голів райдержадміністрацій, голів ОТГ, головних лікарів районних лікарень. Відкрила та провела нараду перший заступник голови облдержадміністрації Наталя Заболотна.
В районній студії учасниками наради були голова райдержадміністрації Олег Боровський, заступник голови райдержадміністрації Юрій Деркач, начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Микола Шевчук, в.о. головного лікаря НКП «Тульчинська центральна районна лікарня» Тульчинської районної ради Галина Роспутна.
З використанням презентаційних матеріалів про централізоване забезпечення киснем лікарень, розгортання додаткових ліжок. Страхування медичних працівників закладів охорони здоров’я доповіла директор департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації Ольга Задорожна.
Далі голови райдержадміністрацій доповіли про стан справ порядку денного.
Заслухавши оперативну інформацію з кожного району, перший заступник голови облдержадміністрації Наталя Заболотна наголосила на персональній відповідальності, особистому контролі та максимальному прискоренні у виконанні поставлених задач для надання медичної допомоги на місцях у боротьбі з COVID-19.