В районі проведено чергове засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми
27 листопада 2020 року проведено чергове засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми за участі працівників управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Тульчинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділу освіти райдержадміністрації, служби у справах дітей райдержадміністрації, фахівців Тульчинського РВ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області, Тульчинського відділення поліції Немирівського відділу поліції.
Засідання проводив заступник голови райдержадміністрації Юрій Деркач. Членами Ради було обговорено першочергові питання щодо запобігання домашньому насильству.
Стосовно кожного розглянутого питання, прийняті відповідні рішення, які рекомендовані до виконання відповідним структурним підрозділам райдержадміністрації та правоохоронним органам.