День пам'яті жертв голодоморів
Дата: 30.11.2020 10:24
Кількість переглядів: 156
28 листопада в м.Тульчині вшанували пам'ять жертв голодомору. Тульчинський міський голова Валерій Весняний, голова райдержадміністрації Олег Боровський, посадовці державної служби та місцевого самоврядування, делегації трудових колективів міста, представники громадських організацій, поклали квіти та запалені лампадки до пам'ятних знаків жертвам голодоморів.
Нагадаємо, щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам'ять жертв голодоморів. У цей день традиційно проходить Всеукраїнська акція «Запали свічку!». Ввечері, по всій Україні в вікнах помешкань запалюються свічки пам'яті. Тож кожен може долучитись до цієї акції і запалити свою свічку скорботи.