Переможний weekend «Патріота»
Тульчинська команда продовжує здобувати перемоги у відкритій першості м. Вінниці з футзалу.
У зв’язку з карантинними обмеженнями та острахом спортивного локдауну, асоціація футзалу області у співпраці з міською владою м. Вінниці ущільнили графік змагань.
Дані обставини «ускладнили життя» патріотівцям, адже матчі із суперниками були призначені на вечірній час – 17.30.
В суботу тульчинці, у надвидовищному матчі, здолали прямого конкурента в боротьбі за п’єдестал – ФК «Рух» с. Агрономічне. У підсумку 9 – 3. Відзначимо дебютний гол Михайла Булата та дві гольові передачі Науменка Олега.
У неділю, у V турі змагань, знана Вінницька команда «Планета Права» спробувала чинити опір лідеру чемпіонату, але три швидких м’ячі Ігоря Бєліка та покер капітана - Шуляка Дениса дали змогу юній четвірці патріотівців довести гру до логічного завершення – 8 – 3.
Таким чином, ФК «Патріот» Тульчин очолює турнірну таблицю без очкових втрат (15 очок у 5 іграх) з різницею м’ячів 32 – 11.