Переможний  weekend «Патріота»

Дата: 30.11.2020 10:29

Тульчинська команда продовжує  здобувати перемоги у відкритій першості  м. Вінниці з футзалу.

У зв’язку з карантинними  обмеженнями  та острахом спортивного локдауну, асоціація  футзалу області у співпраці з міською владою м. Вінниці  ущільнили графік  змагань.

Дані обставини  «ускладнили життя» патріотівцям, адже матчі із суперниками були призначені на вечірній час – 17.30.

В суботу  тульчинці,  у  надвидовищному матчі,  здолали прямого конкурента в  боротьбі за п’єдестал – ФК «Рух»  с. Агрономічне. У підсумку 9 – 3.  Відзначимо  дебютний гол  Михайла Булата та дві гольові передачі Науменка Олега.

У неділю, у V турі змагань,  знана Вінницька команда «Планета   Права»  спробувала чинити опір лідеру чемпіонату, але три швидких м’ячі Ігоря Бєліка  та покер  капітана - Шуляка  Дениса дали змогу юній четвірці патріотівців довести гру до логічного завершення – 8 – 3.

Таким чином,  ФК «Патріот»  Тульчин очолює турнірну таблицю без очкових втрат (15 очок у 5 іграх) з різницею м’ячів  32 – 11.