Щотижнева онлайн-нарада
02 грудня 2020 року відбулась обласна онлайн-нарада за участю першого заступника голови облдержадміністрації Наталії Заболотної, заступника голови облдержадміністрації Сергія Здітовецького, директорів департаментів, управлінь області, державних установ, голів райдержадміністрацій, голів ОТГ, головних лікарів районних лікарень. Відкрила та провела нараду перший заступник голови облдержадміністрації Наталя Заболотна.
В районній студії учасниками наради були голова райдержадміністрації Олег Боровський, заступник голови райдержадміністрації Юрій Деркач, в.о. головного лікаря НКП «Тульчинська центральна районна лікарня» Тульчинської районної ради Галина Роспутна, головний лікар комунального підприємства «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Віталій Нечипорук.
З використанням презентаційних матеріалів про діяльність мобільних груп ЦПМСД щодо відбору зразків біологічного матеріалу для проведення ПЛР тестування доповіла директор департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації Ольга Задорожна.
Далі голови райдержадміністрацій доповіли про стан справ порядку денного, виконання завдань визначених в протокольних рішеннях за наслідками нарад з головами райдержадміністрацій.
Підвівши підсумки, Наталя Заболотна дала низку доручень за відповідними напрямками роботи, зокрема, у напрямку посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів.